علی صبوحی طسوجی

.
.

دوره‌های برگزارشده

دوره سطح یک تدبر در قرآن کریم
(سوره‌های انشقاق تا ناس + سوره حمد)

این دوره از تیر ماه تا مهر ماه سال ۱۳۹۸در مسجد پیامبر اعظم صلی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلّم واقع در شهرک شهید محلاتی تهران برگزار شده است.

عنوان

دوره سطح دو تدبر در قرآن کریم
(سوره‌های مزّمّل تا مطفّفین)

این دوره از آبان ماه سال ۱۳۹۸ تا خرداد ماه سال ۱۳۹۹ در مسجد حضرت ولی‌عصر عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف واقع در شهرک شهید محلاتی تهران برگزار شده است.

عنوان

دوره سطح سه تدبر در قرآن کریم (سوره های طلاق تا جن)

دوره شش‌سطحی آموزش تدبر در قرآن کریم از تیر ماه ۱۳۹۸ در شهرک شهید محلاتی تهران آغاز شد. در این دوره بیش از ۲۷۰ نفر از خواهران و برادران شرکت کردند. سطح سه از این دورۀ آموزشی از تیرماه ۱۳۹۹ در مسجد امیرالمؤمنین علیه‌السلام این شهرک آغاز شد.

عنوان

دوره سطح پنج تدبر در قرآن کریم
(سوره های نجم تا حدید) - سال ۱۳۹۶

این دورۀ شش‌سطحی طی سال‌های ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۷ با مشارکت جمعی از فرهنگیان منطقۀ ۱۸ تهران برگزار شده است. سطح پنج این دوره طی دی ماه ۱۳۹۶ تا فروردین ۱۳۹۷ در تهران، خیابان وحدت اسلامی، حسینیۀ آقای لولاچیان برگزار شده است.

عنوان

دوره سطح شش تدبر در قرآن کریم
(سوره های محمد صلی‌الله‌علیه‌وآله تا طور) - سال ۱۳۹۷

این دورۀ شش‌سطحی طی سال‌های ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۷ با مشارکت جمعی از فرهنگیان منطقۀ ۱۸ تهران برگزار شد. سطح شش این دوره طی فروردین ماه تا مرداد ماه ۹۷ در تهران، خیابان وحدت اسلامی، حسینیۀ آقای لولاچیان برگزار شده است.

عنوان

تدبر در سوره مبارکه بقره - جلسات هیئت قرآن و ولایت

این دوره از آبان ماه سال ۱۳۹۸ در حال برگزاری است. محل برگزاری این دوره در ابتدا حسینیۀ فاطمه زهرا سلام‌الله‌علیها در پادگان ولی‌عصر عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف تهران، سپس حسینیۀ حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها در خیابان مجاهدین اسلام تهران و پس از آن مؤسسه تدبر در کلام وحی قم بود و هم‌اکنون در محل مؤسسۀ تدبر در تهران در حال برگزاری است.

صوت جلسات این دوره را می‌توانید از نشانی ganjineh-tadabbor.ir دریافت کنید.

عنوان

تدبر در سوره مبارکه نحل - جلسات هیئت قرآن و ولایت

این دوره از بهمن ماه سال ۱۳۹۷ تا مهر ماه سال ۱۳۹۸ در حسینیۀ حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها در پادگان ولی‌عصر عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف تهران برگزار شده است.

عنوان

تدبر در سوره مبارکه نور

این دوره در بهمن ماه سال ۱۳۹۷ در مسجد قاسم بن الحسن علیهماالسلام واقع در بزرگراه شهید محلاتی تهران برگزار شده است.