علی صبوحی طسوجی

.
.

دوره‌های معرفتی با هدف ارائه معارف تدبری به صورت مستند و مستدل برگزار می­‌شود. در این دوره معارف تدبری همه سوره­‌های حزب مفصل قرآن کریم (از سوره محمد صلی الله علیه و آله و سلم تا سوره ناس) ارائه می­‌شود. مخاطب این دوره، افزون بر آگاهی مستند و مستدل از معارف تدبری همه سوره­‌های حزب مفصل قرآن کریم، توانایی انجام سطحی از تدبر (تطبیق معارف تدبری بر آیات و سور) را نیز به دست می‌آورد. این دوره در دو مقطع ۱۲۰ ساعتی با عنوان دوره معرفتی ۱ و دوره معرفتی ۲ برگزار می­‌گردد.

دوره سطح یک تدبر در قرآن کریم
(سوره‌های انشقاق تا ناس + سوره حمد)

این دوره از تیر ماه تا مهر ماه سال ۱۳۹۸در مسجد پیامبر اعظم صلی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلّم واقع در شهرک شهید محلاتی تهران برگزار شده است.

عنوان

دوره سطح دو تدبر در قرآن کریم
(سوره‌های مزّمّل تا مطفّفین)

این دوره از آبان ماه سال ۱۳۹۸ تا خرداد ماه سال ۱۳۹۹ در مسجد حضرت ولی‌عصر عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف واقع در شهرک شهید محلاتی تهران برگزار شده است.

عنوان

دوره سطح سه تدبر در قرآن کریم (سوره های طلاق تا جن)

دوره شش‌سطحی آموزش تدبر در قرآن کریم از تیر ماه ۱۳۹۸ در شهرک شهید محلاتی تهران آغاز شد. در این دوره بیش از ۲۷۰ نفر از خواهران و برادران شرکت کردند. سطح سه از این دورۀ آموزشی از تیرماه ۱۳۹۹ در مسجد امیرالمؤمنین علیه‌السلام این شهرک آغاز شد.

عنوان

دوره سطح پنج تدبر در قرآن کریم
(سوره های نجم تا حدید) - سال ۱۳۹۶

این دورۀ شش‌سطحی طی سال‌های ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۷ با مشارکت جمعی از فرهنگیان منطقۀ ۱۸ تهران برگزار شده است. سطح پنج این دوره طی دی ماه ۱۳۹۶ تا فروردین ۱۳۹۷ در تهران، خیابان وحدت اسلامی، حسینیۀ آقای لولاچیان برگزار شده است.

عنوان

دوره سطح شش تدبر در قرآن کریم
(سوره های محمد صلی‌الله‌علیه‌وآله تا طور) - سال ۱۳۹۷

این دورۀ شش‌سطحی طی سال‌های ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۷ با مشارکت جمعی از فرهنگیان منطقۀ ۱۸ تهران برگزار شد. سطح شش این دوره طی فروردین ماه تا مرداد ماه ۹۷ در تهران، خیابان وحدت اسلامی، حسینیۀ آقای لولاچیان برگزار شده است.

عنوان

پیوند کوتاه: