وبگاه رسمی حجة الاسلام علی صبوحی

آموزش تدبر در سوره فجر – بخش دوم (فایل۱۹ از سطح۱ سال۱۳۹۸)

به حول و قوه الهی دوره جدید آموزش معرفتی تدبر در قرآن با تدریس استاد علی صبوحی از تابستان ۹۸ با حضور ۲۵۰ نفر از قرآن آموزان در مسجد پیامبر اعظم (ص) شهرک شهید محلاتی تهران آغاز شد. این دوره به نام شهید بزرگوار مدافع حرم شهید شعبان نصیری مزین شد. دوره های تدبر در قرآن شامل شش سطح است که طی آن قرآن آموزان نظام ۶۸ سوره قرآن را فرامیگیرند. در سطح یک این دوره نظام سوره های انشقاق تا ناس و سوره حمد بر اساس کتاب جلد شش تدبر در قرآن آموزش داده می شود.

در فایل نوزدهم بخش دوم نظام منسجم سوره فجر تدریس می شود.

دریافت صوت جلسه

لازم به ذکر است تمامی کلاس های آموزشی تدبر در سطح کشور با حمایت های مردمی به صورت رایگان برگزار می شود. همچنین محصولات صوتی و تصویری تدبر، به صورت رایگان در اختیار عموم قرار می گیرد.
چنانچه مایل هستید در این نهضت مردمی سهیم باشید می توانید در قالب حمایت های نقدی، خمس، وقف، قرض الحسنه، نذر و … در گسترش فرهنگ تدبر در قرآن کریم سهیم باشید.
برای اطلاعات بیشتر به سایت نهضت تدبر مراجعه کنید.
www.nehzattadabor.com

دسته‌بندی: ‌
دوره تدبر در قرآن کریم سطح یکسوره فجرفیلم
برچسب: ‌ آموزش سطح یک، ‌تدبر در سوره فجر، ‌تدبر سوره فجر، ‌ثمود، ‌دنیاگرایی، ‌سوره فجر، ‌شهرک شهید محلاتی، ‌عاد، ‌فرعون، ‌نفس مطمئنه
ارسال برای دیگران
نظرات

۱ دیدگاه. جدید

  • واقعا عالی بود وقتی معانی و تفسیر را میخواندم این طور دیدگاهم باز نبود الان با توجه به تدبر بهتر میتوانم دریافت داشته باشم .
    عاقبت بخیر باشید

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت را پر کنید
این قسمت را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up