وبگاه رسمی حجة الاسلام علی صبوحی

دوره آموزش سطح۴ تدبر در قرآن – سوره مجادله بخش اول (فایل ۱ از سطح ۴ سال ۱۴۰۰)

دوره آموزش معرفتی تدبر در قرآن شامل شش ترم می شود که طی آن قرآن آموزان نظام منسجم ۶۸ سوره پایانی قرآن را فرامیگیرند. دوره ای که مشاهده می کنید چهارمین سطح از این دوره آموزشی است که با تدریس استاد علی صبوحی مولف کتاب های تدبر از تیرماه ۱۳۹۸ در شهرک شهید محلاتی تهران شروع شده است. هر ترم از این دوره شامل ۴۰ ساعت آموزش است که طی ۱۳ هفته برگزار می شود. در جلسه اول هفته اول سطح چهار، بخش اول نظام منسجم سوره مجادله آموزش داده می شود.

صوت این جلسه را می توانید اینجا دریافت کنید.

لازم به ذکر است تمامی کلاس های آموزشی تدبر در سطح کشور با حمایت های مردمی به صورت رایگان برگزار می شود. همچنین محصولات صوتی و تصویری تدبر، به صورت رایگان در اختیار عموم قرار می گیرد.
چنانچه مایل هستید در این نهضت مردمی سهیم باشید می توانید در قالب حمایت های نقدی، خمس، وقف، قرض الحسنه، نذر و … در گسترش فرهنگ تدبر در قرآن کریم سهیم باشید.
برای اطلاعات بیشتر لطفا به سایت نهضت تدبر مراجعه کنید: www.nehzattadabor.com

دسته‌بندی: ‌
اخبار برگزیدهدوره تدبر در قرآن کریم سطح چهار (سال 1400)سوره مجادلة
برچسب: ‌ ، ‌، ‌، ‌، ‌، ‌
ارسال برای دیگران
نظرات

۲ دیدگاه. جدید

  • با عرض سلام خداوند به توفیقات همگی شما از استاد و سایرین که زحمت تکثیر این فایل ها را متقبل می شوند ،بیفزاید من شخصا بسیار این کلاس ها را دوست دارم ولذت می برم وان شاءالله عامل به شنیده ها هستم واز نظر کمک مالی آنچه در توان دارم مستمر پرداخت میکنم

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت را پر کنید
این قسمت را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید