وبگاه رسمی حجة الاسلام علی صبوحی

آموزش تدبر در سوره مجادله – بخش اول (فایل۱ از سطح۴ سال۱۴۰۰)

به حول و قوه الهی دوره جدید آموزش معرفتی تدبر در قرآن با تدریس استاد علی صبوحی از تابستان ۹۸ با حضور ۲۵۰ نفر از قرآن آموزان در شهرک شهید محلاتی تهران آغاز شد. این دوره به نام شهید بزرگوار مدافع حرم شهید شعبان نصیری مزین شد. دوره های تدبر در قرآن شامل شش سطح است که طی آن قرآن آموزان با نظام ۶۸ سوره قرآن که حدود ۵ جزء قرآن را شامل می شود آشنا می شوند.

سطح چهار این دوره از آذر تا بهمن ۱۴۰۰ طی ۱۰ هفته در مسجد ولیعصر (عج) شهرک شهید محلاتی برگزار شد. در این سطح نظام منسجم سوره های مجادله تا تغابن بر اساس کتاب جلد سه تدبر در قرآن تدریس شد.

در جلسه اول هفته اول سطح چهار، بخش اول نظام منسجم سوره مجادله آموزش داده می شود.

دریافت صوت جلسه

لازم به ذکر است تمامی کلاس های آموزشی تدبر در سطح کشور با حمایت های مردمی به صورت رایگان برگزار می شود. همچنین محصولات صوتی و تصویری تدبر، به صورت رایگان در اختیار عموم قرار می گیرد.
چنانچه مایل هستید در این نهضت مردمی سهیم باشید می توانید در قالب حمایت های نقدی، خمس، وقف، قرض الحسنه، نذر و … در گسترش فرهنگ تدبر در قرآن کریم سهیم باشید.
برای اطلاعات بیشتر لطفا به سایت نهضت تدبر مراجعه کنید: www.nehzattadabor.com

دسته‌بندی: ‌
دوره تدبر در قرآن کریم سطح چهار (سال 1400)سوره مجادلة
برچسب: ‌ آموزش سطح چهار تدبر، ‌تدبر در سوره مجادله، ‌تدبر سوره مجادله، ‌سوره مجادله، ‌شهرک شهید محلاتی، ‌مجادله
ارسال برای دیگران
نظرات

۲ دیدگاه. جدید

  • با عرض سلام خداوند به توفیقات همگی شما از استاد و سایرین که زحمت تکثیر این فایل ها را متقبل می شوند ،بیفزاید من شخصا بسیار این کلاس ها را دوست دارم ولذت می برم وان شاءالله عامل به شنیده ها هستم واز نظر کمک مالی آنچه در توان دارم مستمر پرداخت میکنم

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت را پر کنید
این قسمت را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up