وبگاه رسمی حجة الاسلام علی صبوحی

آموزش تدبر در سوره صفّ – بخش دوم (فایل۱۸ از سطح۴ سال۱۴۰۰)

به حول و قوه الهی دوره جدید آموزش معرفتی تدبر در قرآن با تدریس استاد علی صبوحی از تابستان ۹۸ با حضور ۲۵۰ نفر از قرآن آموزان در شهرک شهید محلاتی تهران آغاز شد. این دوره به نام شهید بزرگوار مدافع حرم شهید شعبان نصیری مزین شد. دوره های تدبر در قرآن شامل شش سطح است که طی آن قرآن آموزان با نظام ۶۸ سوره قرآن که حدود ۵ جزء قرآن را شامل می شود آشنا می شوند.

سطح چهار این دوره از آذر تا بهمن ۱۴۰۰ طی ۱۰ هفته در مسجد ولیعصر (عج) شهرک شهید محلاتی برگزار شد. در این سطح نظام منسجم سوره های مجادله تا تغابن بر اساس کتاب جلد سه تدبر در قرآن تدریس شد.

در فایل هجدهم سطح چهار (هفته هفتم)، بخش دوم نظام منسجم سوره صف آموزش داده می شود.

دریافت صوت جلسه

در قسمتی از جلسه دوم سوره صف به تناسب بحث استاد صبوحی از لزوم بالا رفتن در مدارج جهاد در راه خدا تا ربطه عشق به خدا سخن گفتند و از کلام شهید بهشتی رحمت الله علیه در این باره سخن گفتند به این خاطر شما را دعوت می کنیم به تماشای کلیپ زیبای «عاشق شوید» که کاری ست هنرمندانه از مرکز فرهنگی سرچشمه.

لازم به ذکر است تمامی کلاس های آموزشی تدبر در سطح کشور با حمایت های مردمی به صورت رایگان برگزار می شود. همچنین محصولات صوتی و تصویری تدبر، به صورت رایگان در اختیار عموم قرار می گیرد.
چنانچه مایل هستید در این نهضت مردمی سهیم باشید می توانید در قالب حمایت های نقدی، خمس، وقف، قرض الحسنه، نذر و … در گسترش فرهنگ تدبر در قرآن کریم سهیم باشید.
برای اطلاعات بیشتر لطفا به سایت نهضت تدبر مراجعه کنید: www.nehzattadabor.com

دسته‌بندی: ‌
دوره تدبر در قرآن کریم سطح چهار (سال 1400)سوره صف
برچسب: ‌ آموزش تدبر، ‌آموزش سطح چهار، ‌تدبر در سوره صف، ‌تدبر سوره صف، ‌سطح چهار تدبر، ‌سوره صف، ‌شهرک شهید محلاتی
ارسال برای دیگران
نظرات

۲ دیدگاه. جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت را پر کنید
این قسمت را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up