وبگاه رسمی حجة الاسلام علی صبوحی

آموزش تدبر در سوره صفّ – بخش دوم (فایل ۱۸ از سطح ۴ سال ۱۴۰۰)

دوره آموزش معرفتی تدبر در قرآن شامل شش ترم می شود که طی آن قرآن آموزان نظام منسجم ۶۸ سوره پایانی قرآن را فرامیگیرند. دوره ای که مشاهده می کنید چهارمین سطح از این دوره آموزشی است که با تدریس استاد علی صبوحی مؤلف کتاب های تدبر از تیرماه ۱۳۹۸ در شهرک شهید محلاتی تهران شروع شده است. هر ترم از این دوره شامل ۴۰ ساعت آموزش است که طی ۱۳ هفته برگزار می شود. ترم چهارم این دوره از مهر ۱۴۰۰ در سالن شهید آوینی مسجد حضرت ولیعصر (عج) شهرک شهید محلاتی آغاز شد. در فایل هجدهم سطح چهار (هفته هفتم)، بخش دوم نظام منسجم سوره صف آموزش داده می شود.

صوت این جلسه را می توانید از اینجا دریافت کنید و یا گوش کنید.

در قسمتی از جلسه دوم سوره صف به تناسب بحث استاد صبوحی از لزوم بالا رفتن در مدارج جهاد در راه خدا تا ربطه عشق به خدا سخن گفتند و از کلام شهید بهشتی رحمت الله علیه در این باره سخن گفتند به این خاطر شما را دعوت می کنیم به تماشای کلیپ زیبای «عاشق شوید» که کاری ست هنرمندانه از مرکز فرهنگی سرچشمه.

لازم به ذکر است تمامی کلاس های آموزشی تدبر در سطح کشور با حمایت های مردمی به صورت رایگان برگزار می شود. همچنین محصولات صوتی و تصویری تدبر، به صورت رایگان در اختیار عموم قرار می گیرد.
چنانچه مایل هستید در این نهضت مردمی سهیم باشید می توانید در قالب حمایت های نقدی، خمس، وقف، قرض الحسنه، نذر و … در گسترش فرهنگ تدبر در قرآن کریم سهیم باشید.
برای اطلاعات بیشتر لطفا به سایت نهضت تدبر مراجعه کنید: www.nehzattadabor.com

دسته‌بندی:
اخبار برگزیدهدوره تدبر در قرآن کریم سطح چهار (سال 1400)سوره صف
برچسب: ،،،،،،،
ارسال برای دیگران
نظرات

۲ دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست