وبگاه رسمی حجة الاسلام علی صبوحی

آموزش تدبر در سوره واقعه – بخش ششم (فایل ۲۳ از سطح ۵ سال ۱۴۰۱)

دوره آموزش معرفتی تدبر در قرآن شامل شش ترم می شود که طی آن قرآن آموزان نظام منسجم ۶۸ سوره پایانی قرآن را فرامیگیرند. دوره ای که مشاهده می کنید پنجمین سطح از این دوره آموزشی است که با تدریس استاد علی صبوحی مؤلف کتاب های تدبر از تیرماه ۱۳۹۸ در شهرک شهید محلاتی تهران شروع شده است. هر ترم از این دوره شامل ۳۰ تا ۴۰ ساعت آموزش است که طی ۱۰ هفته برگزار می شود. ترم پنجم این دوره از خرداد ۱۴۰۱ در سالن شهید آوینی مسجد حضرت ولیعصر (عج) شهرک شهید محلاتی آغاز شد.

در فایل بیست و سوم سطح پنج (هفته دهم)، بخش ششم نظام سوره واقعه تدریس می شود. در ابتدای جلسه گفتاری درباره اهمیت انس با قرآن بیان شد.

صوت جلسه

صوت این جلسه را میتوانید از اینجا دریافت کنید

لازم به ذکر است تمامی کلاس های آموزشی تدبر در سطح کشور با حمایت های مردمی به صورت رایگان برگزار می شود. همچنین محصولات صوتی و تصویری تدبر، به صورت رایگان در اختیار عموم قرار می گیرد.
چنانچه مایل هستید در این نهضت مردمی سهیم باشید می توانید در قالب حمایت های نقدی، خمس، وقف، قرض الحسنه، نذر و … در گسترش فرهنگ تدبر در قرآن کریم سهیم باشید.
برای اطلاعات بیشتر لطفا به سایت نهضت تدبر مراجعه کنید.
http://www.nehzattadabor.com

 

دسته‌بندی: ‌
اخبار برگزیدهدوره تدبر در قرآن کریم سطح پنج (سال 1401)سوره واقعة
برچسب: ‌ ، ‌، ‌، ‌، ‌، ‌، ‌، ‌
ارسال برای دیگران
نظرات

۲ دیدگاه. جدید

  • سلام وعرض ادب خدمت استاد گرامی ان شاالله سلامت باشید ضمن تشکر وخداقوت درسوره واقعه درارتباط باسه ایه فلولاتصدقون فلولاتذکرون فلولاتشکرون اینطوربرداشت میکنم البته باتوجه به ترتیب این ایات خداوندمیخواد انسانراسیربدهدازمبدا به مقصدی درمقوله معادصرف تصدیق کافی نیست بلکه باشرح بیشتر قدرت خود درخالقیت ورویکردانذاری تصدیق را به متذکرشدن که گرایش قلبیست برساند وبعدبابیان نعمات ودرانتها به شکر عملی که بازدارنده از نافرمانی از ولی نعمت است.لطفا بفرمایید این برداشت صحیح است

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت را پر کنید
این قسمت را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید